Ilość produktów: 0
Szybki kontakt
Znajdź sklep!
Potrzebujesz
pomocy?

RuckZuck - Warszawa

Adres sklepu: ul. Malborska 51-53, Warszawa, 03-286
Telefon: 022 744 09 17
Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00 niedziela: 10.00 - 18.00
E-mail: sklep-warszawa@ruckzuck.com.pl
www.ruckzuck.waw.pl

Białe meble na wysoki połysk, elementy wykończeniowe w kolorze miodowego drewna, skórzane wygodne kanapy i telewizory plazmowe na ścianach – to nie opis nowoczesnego mieszkania, ale… salonu oferującego podłogi i drzwi. RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży produktów marki Classen, otworzyła pierwszy w Polsce multimedialny salon.

 

Nowy, multimedialny salon RuckZuck powstał w Parku Handlowym Targówek w Warszawie przy ulicy Malborskiej. Na ponad 500 m2 znajduje się m.in. pierwsze w Polsce pomieszczenie projekcyjne, w którym - za pomocą aplikacji na tablecie i jednego kliknięcia - można zobaczyć wybraną podłogę. Laserowy rzutnik wyświetla podłogę pod naszymi stopami ze wskazanej przez nas kolekcji paneli, dając efekt tej faktycznie położonej.

W salonie znajdą się również cztery stanowiska z multimedialnymi konfiguratorami, czyli wygodne boksy multimedialne, w których można usiąść z całą rodziną i za pomocą aplikacji na tablecie dopasowywać podłogę i drzwi do przygotowanych w programie aranżacji. Te będą się wyświetlały na dużych monitorach również zainstalowanych w boksach. Każdy produkt w aplikacji posiada indywidualny numer, za pomocą którego już w kolejnych punktach w salonie można zobaczyć tę podłogę na żywo.

W ofercie posiadamy produkty renomowanych firm:

              

               

              


Panele podłogowe w nowym salonie RuckZuck można wybierać na 12 stanowiskach z wysuwanymi wzornikami podłóg. Każde ze stanowisk wyposażone zostanie bowiem w tablet, na którym wyświetlają się informacje o kolekcjach, dane techniczne produktów oraz atrakcyjne aranżacje i wizualizacje.

– Multimedialne rozwiązania, które wprowadziliśmy do nowego salonu mają ułatwić naszym klientom zakupy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest zdecydować o wyborze podłogi na podstawie jednej deski. Dzięki wizualizatorowi 3D oraz multimedialnym konfiguratorom już w sklepie możemy szukać inspiracji i wybierać kolorystycznie pasujące do siebie produkty – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu w RuckZuck. – Nowoczesne technologie, tablety i multimedia to już nieodłączny element naszego życia. Podążając za trendami, postanowiliśmy je też nieco wyprzedzić i stworzyć salon na miarę XXII już wieku.

Nowy salon RuckZuck to designerski, zaprojektowany z dbałością o każdy detal sklep, na pierwszy rzut oka przypominający ekskluzywny showroom. Wnętrze zostało wyposażone w białe ekspozytory z wysuwanymi wzornikami podłóg, skórzane wygodne białe kanapy i telewizory plazmowe na ścianach. Skrzydła drzwiowe zostały wyeksponowane w czarnych, matowych i podświetlanych boksach, a wnętrza stanowisk z multimedialnymi konfiguratorami zdobione kolorem miodowego drewna. Za projekt sklepu odpowiada uznana pracownia architektoniczna z Warszawy.

Oferta

Salon oferuje najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają nie tylko fachowe porady pracowników RuckZuck, ale także duże i przejrzyste ekspozycje asortymentu stale wzbogacanego o najnowsze kolekcje. W ramach kompleksowej obsługi klienta, oferujemy również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

Zobacz galerie