Szybki kontakt
Znajdź sklep!
Potrzebujesz
pomocy?

O nas

RuckZuck to jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku polskim. Sieć działa w oparciu o System Partnerski, do którego każdego roku przyłączają się kolejni przedsiębiorcy.

Przynależność do Systemu Partnerskiego opiera się na ścisłej i stałej współpracy pomiędzy dwoma niezależnymi podmiotami gospodarczymi, centralą RuckZuck i właścicielem placówki. Do sieci może przystąpić każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego, czy posiada już doświadczenie w branży wykańczania wnętrz. Właściciele salonów korzystają z licencji, marki oraz know-how RuckZuck, otrzymują także bogaty pakiet startowy oraz możliwość uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez sieć, takich jak szkolenia, akcje promocyjne itp. Dzięki przynależności do RuckZuck każda z firm korzysta z centralnych działań marketingowo-reklamowych, które promują ją na rynku lokalnym. Przedsiębiorcy należący do Systemu Partnerskiego mają szansę uczestniczyć w rozwoju jednej z najprężniej rozwijających się sieci handlowych, a także – dzięki własnym pomysłom – tworzyć nowe standardy jej działania.

W każdym salonie RuckZuck na klientów czeka największy wybór podłóg laminowanych oraz skrzydeł drzwiowych . Asortyment ten jest ciągle wzbogacany o nowe modele. Punkty handlowe oferują także pełen wybór akcesoriów wykończeniowych, takich jak listwy przypodłogowe czy ościeżnice.

Klienci salonów mogą liczyć także na fachowe doradztwo – sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które pomogą w odnalezieniu odpowiednich produktów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.