Szybki kontakt
Znajdź sklep!
Potrzebujesz
pomocy?

Zostań partnerem

Dział inwestycji

Bogusław Moszyński - Kierownik Działu Inwestycji
tel.: 694 433 044, boguslaw.moszynski@ruckzuck.pl

Paweł Pietrowski - Koordynator Działu Inwestycji
tel.: 602 533 694, pawel.pietrowski@ruckzuck.pl

Beata Piecha - Spec. ds. inwestycji 
tel.: 0048/324 409 868, beata.piecha@ruckzuck.pl

Regionalni Managerowie Sprzedaży

1. Mocarski Paweł, tel.: 668 326 105, pawel.mocarski@ruckzuck.pl 
2. Marcin Wołosik, tel.: 600 289 134, marcin.wolosik@ruckzuck.pl
3. Maciej Rykaczewski, tel.: 883 349 762, maciej.rykaczewski@ruckzuck.pl
4. Pior Orłowski, tel.: 668 654 728, piotr.orlowski@ruckzuck.pl
5. Piotr Matyjewicz, tel.: 600 993 837, piotr.matyjewicz@ruckzuck.pl

 

 

RuckZuck to jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi marki Classen. Właścicielem każdego z salonów jest osoba prywatna, i właśnie takich partnerów poszukuje obecnie sieć.

Zachęcamy do współpracy osoby, które myślą o rozwoju już prowadzonej działalności lub też chciałyby spełnić marzenie o własnej, dobrze prosperującej firmie. Polacy coraz większą wagę przywiązują do estetyki miejsc, w których przebywają, więc rynek artykułów wykończenia wnętrz dynamicznie się rozwija. Idąc w ślad za tym trendem oferujemy najbogatszy na rynku wybór podłóg i drzwi wewnętrznych Classen oraz akcesoriów wykończeniowych wysokiej klasy. To recepta na sukces inwestorów, z którymi pracujemy oraz tych, którzy rozpoczną współpracę z siecią. Chcielibyśmy, aby wszyscy mogli skorzystać z niezwykle szerokiej oferty sklepów RuckZuck.

Osoba rozpoczynająca współpracę z RuckZuck ma możliwość wyboru formatu sklepu. W małych miejscowościach uruchamiane są zazwyczaj jednostki w formacie RuckZuck Express, czyli sklepy o powierzchni 150-300 m2. Istnieje jednak również możliwość uruchomienia standardowego punktu RuckZuck. Jego optymalna powierzchnia to 300-600 m2. Partnerzy dysponujący lokalem powyżej 600 m2, znajdującym się w dużej miejscowości o znaczącym potencjale zakupowym, mogą uruchomić punkt w formule Premium.

Osoba decydująca się na uruchomienie własnego salonu RuckZuck może oczekiwać wsparcia i szczegółowego instruktażu w trakcie uruchamiana sklepu, a także podczas jego dalszego funkcjonowania. RuckZuck służy doradztwem w zakresie sprzedaży produktów i marketingu, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Partner nie tylko otrzymuje wszechstronną pomoc ze strony firmy, ale również wyłączność na prowadzenie sklepu na danym terenie oraz pierwszeństwo przy tworzeniu kolejnych placówek.

Przyłączenie się do Systemu RuckZuck pozwala więc na skorzystanie ze sprawdzonego pomysłu na biznes.