SALONY

RUCKZUCK

Szczecin Ruckzuck

Cukrowa 14a
71-004 Szczecin

RuckZuck- salon drzwi- Szczecin

Misją marki RuckZuck jest dostarczanie najwyższej jakości asortymentu wykończeniowego, wszystkim tym Klientom, dla których ważna jest jakość, funkcjonalność, jak i konkurencyjna cena czy możliwość wyboru produktu, który pozwoli na realizację wymarzonych aranżacji wnętrza. Jako profesjonalny salon z materiałami wykończeniowymi oferujemy bogaty wybór asortymentu znanych producentów takich jak Barlinek, Classen, Wiparquet czy Tarkett. Nasz asortyment przeznaczony jest do realizacji inwestycji prywatnych, a także publicznych. Oferujemy również produkty, które spełniają wymagania techniczne, czy bardziej bardziej wymagające normy jakości.

Salon drzwi i paneli podłogowych RuckZuck

Oferta naszego salonu to przede wszystkim wysokiej jakości panele podłogowe oraz elementy stolarki drzwiowej i akcesoria takie, jak listwy wykończeniowe. Szeroki wybór dekorów w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników to gwarancja odpowiednio wybranych produktów do każdej inwestycji. Oferujemy panele podłogowe o różnej klasie ścieralności, a także zróżnicowane modele drzwi, które spełnią wymagania zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i lokalu usługowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego lub zapoznanie się w ofertą katalogową na stronie ruckzuck.pl. Pozostaje do Państwa dyspozycji.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 09:00-18:00
Sobota 10:00-14:00

Informacja

SALON OTWARTY

OTWARTE DZISIAJ:
10:00- 14:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook