BLOG

BLOG

AKTUALNOŚCI
Praca w RuckZuck - zostań naszym Doradcą Handlowym
19. I 2024

Aktualności

Dołącz do zgranego zespołu RuckZuck i rozwiń swoją karierę jako Doradca Handlowy. Jeśli masz doświadczenie w B2B, jesteś ambitny i gotowy na nowe wyzwania, to czekamy na Twoje CV. RuckZuck oferuje stabilność, atrakcyjny system wynagrodzeń i wsparcie w rozwoju zawodowym.

Twój zakres obowiązków

· region odpowiedzialności – województwo łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie oraz lubelskie

· aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie,

· nawiązywanie i utrzymywanie współpracy handlowej ze sklepami i hurtowniami z branży wyposażenia wnętrz oraz budowlanej,

· sporządzanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych,

· realizacja planów sprzedaży,

· praca zgodna z przyjętymi standardami firmy,

· profesjonalne doradztwo dla klientów, w tym wsparcie w procesie tworzenia wycen

Nasze wymagania

· doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B (min. 2 lata),

· silna orientacja na wyniki i koncentracja na celach sprzedażowych,

· doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,

· duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

· komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,

· podstawowa znajomość środowiska MS Office oraz Google - do wykorzystania w bieżącej pracy,

· czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

· znajomość branży wyposażenia wnętrz/wykończeniowej

Oferujemy

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych i jakości pracy,

· narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),

· szkolenia sprzedażowe i produktowe,

· możliwość rozwoju kompetencji,

· samodzielność w działaniu.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@ruckzuck.pl już teraz i dołącz do naszego zespołu!