Ilość produktów: 0
Szybki kontakt
Znajdź sklep!
Potrzebujesz
pomocy?

O firmie

RuckZuck jest jedną z największych europejskich sieci sprzedaży paneli podłogowych, skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i materiałów wykończeniowych.

Koncepcja RuckZuck powstała w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech. Jeszcze w tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Asortyment sklepów stanowią panele podłogowe i skrzydła drzwiowe renomowanej firmy Classen. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają nie tylko fachowe porady pracowników RuckZuck, ale także duże i przejrzyste ekspozycje asortymentu stale wzbogacanego o najnowsze kolekcje. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

Sieć RuckZuck tworzą niezależni przedsiębiorcy, prowadzący specjalistyczne sklepy działające pod marką RuckZuck. Plany rozwojowe dotyczące polskiego rynku przewidują, iż salon RuckZuck docelowo znajdzie się w zasięgu dojazdu każdego Polaka.

Partnerski System RuckZuck jest kompleksowym programem sprzedaży produktów dostarczanych przez RuckZuck oraz dostawców współpracujących z RuckZuck. Polega on jednak nie tylko na zaopatrywaniu Partnerów, ale również na wspieraniu ich działalności handlowej, między innymi poprzez jednolitą wizualizację, szkolenia czy udostępnienie znaków towarowych, oznaczeń handlowych i innych praw własności przemysłowej, które powinny zostać wykorzystane przez Partnera w działalności handlowej.

RuckZuck, jako pierwszy w Polsce, uruchomił multimedialny format salonu sprzedaży. W Parku Handlowym Targówek w Warszawie, na ponad 500 m2 znajduje się m.in. pierwsze w kraju pomieszczenie projekcyjne, w którym - za pomocą aplikacji na tablecie i jednego kliknięcia - można zobaczyć wybraną podłogę. Nowy salon RuckZuck to designerski, zaprojektowany z dbałością o każdy detal sklep, przypominający ekskluzywny showroom.