Szybki kontakt
Znajdź sklep!
Potrzebujesz
pomocy?

O firmie

RuckZuck to jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku polskim. Sieć działa w oparciu o System Partnerski, do którego każdego roku przyłączają się kolejni przedsiębiorcy.

Koncepcja RuckZuck powstała w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech. Jeszcze w tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Asortyment sklepów stanowią panele podłogowe i skrzydła drzwiowe renomowanej firmy Classen. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają nie tylko fachowe porady pracowników RuckZuck, ale także duże i przejrzyste ekspozycje asortymentu stale wzbogacanego o najnowsze kolekcje. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

Partnerski System RuckZuck jest kompleksowym programem sprzedaży produktów dostarczanych przez RuckZuck oraz dostawców współpracujących z RuckZuck. Polega on jednak nie tylko na zaopatrywaniu Partnerów, ale również na wspieraniu ich działalności handlowej, między innymi poprzez jednolitą wizualizację, szkolenia czy udostępnienie znaków towarowych, oznaczeń handlowych i innych praw własności przemysłowej, które powinny zostać wykorzystane przez Partnera w działalności handlowej.