BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Zostajesz w domu?
30. IV 2020

Kolekcje podłóg

Zostajesz w domu?

Wykorzystaj wolny czas na remont!

Do niedawna dni wolne od pracy i obowiązków chętnie spędzaliśmy poza domem, zwłaszcza latem. Grillowanie na działce, koncerty, wyjazdy za miasto… Dziś sytuacja jest zupełnie inna, a w swoich mieszkaniach przebywamy dłużej niż kiedykolwiek. To jednak dobra okazja, by odświeżyć wygląd wnętrz, a dzięki temu poczuć się w nich jeszcze bardziej komfortowo. Jeśli więc odkładałeś remont na później, teraz jest najlepsza pora, żeby go przeprowadzić.

who can 'write my assignment online'? writemyassignmentuk.org
 

W trakcie narodowej kwarantanny pod hasłem #zostańwdomu niektórzy zabierają się za gruntowne porządki, inni nadganiają zaległości serialowe i książkowe lub eksperymentują z gotowaniem. Są też tacy, którzy poświęcają ten czas na zmianę wystroju mieszkania. W końcu kiedy, jak nie teraz? Wiąże się z tym wiele zalet:

  • wykorzystasz efektywnie dni, podczas których i tak przebywasz w domu,
  • projektowanie nowego wystroju całkowicie Cię pochłonie i z pewnością nie będziesz narzekać na nudę,
  • zyskasz nową aranżację, w której z przyjemnością będziesz spędzać czas.

 

Na pierwszy ogień – podłoga

 

Remont warto zacząć od podłogi. I choć może wydawać się to dużym wyzwaniem, w rzeczywistości wymienisz ją prosto i szybko. Dodatkowo możesz liczyć na naszą pomoc. Salony sprzedaży RuckZuck są otwarte – sprawdź tutaj, który punkt znajduje się w Twojej okolicy. Przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, chętnie doradzimy Ci wybór najlepszych paneli podłogowych do potrzeb Twojego domu. Znajdziesz u nas też wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.

Z produktami możesz zapoznać się wcześniej, przeglądając katalogi podłóg, które są dostępne online. Co więcej, oferujemy Ci pomiar i transport zakupionych paneli. O tym, jak je poprawnie zamontować przeczytasz np. tutaj. Jeśli jednak nie chcesz podjąć się tego zadania samodzielnie, powierz je nam – nasi specjaliści ułożą podłogę w sposób szybki i profesjonalny.

 

Co dalej?

 

Gdy podłoga jest już gotowa, przystąp do zmian innych elementów aranżacji. Nie musisz odnawiać wszystkiego – warto, by naprawić i odświeżyć te składowe wystroju, które od dawna tego wymagają. Możesz pomalować ściany na nowy kolor, pozbyć się starej tapety, zreparować uszkodzone meble albo wymienić klamki w drzwiach. Zastanów się też nad przemeblowaniem – nawet drobne przestawienie szafek i sprzętów wprowadzi do wnętrza nową świeżość. Przygotuj dokładny plan, w którym rozpiszesz wszystkie działania.

Wskazówka: jeśli w Twoim mieszkaniu dominują zgaszone odcienie, przemyśl wprowadzenie żywych akcentów kolorystycznych (takich jak fuksja, słoneczna żółć czy turkus). Radosne barwy dodają energii i poprawiają nastrój. A to jest coś, czego – zwłaszcza obecnie – bardzo potrzebujemy.

Facebook