FRANCZYZA

FRANCZYZA

RUCKZUCK
FRANCZYZA

Franczyza RUCKZUCK

RuckZuck w sieci franczyzowej skupia dziś kilkadziesiąt salonów w całym kraju, w których łącznie pracuje ponad kilkaset osób. Właścicielem każdego z salonów jest indywidualny przedsiębiorca, który posiada wyłączność na prowadzenie sklepu na danym terenie oraz pierwszeństwo przy tworzeniu kolejnych placówek.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się założyć własny salon, otrzymuje od nas wsparcie i szczegółowy instruktaż, ułatwiający prowadzenie działalności. RuckZuck służy stałym doradztwem w zakresie marketingu i sprzedaży produktów. Przedstawiciele firmy zapewniają również jednolity system identyfikacji wizualnej, szkolenia, a także udostępniają znaki towarowe, oznaczenia handlowe i inne prawa własności przemysłowej.

Osoba rozpoczynająca współpracę z siecią sklepów RuckZuck ma do wyboru różne formaty sklepu. W małych miejscowościach powstają zazwyczaj salony w formacie RuckZuck Express, czyli lokale o powierzchni do 150m2. Istnieje również możliwość uruchomienia standardowego punktu RuckZuck, z optymalną powierzchnią 150-300m2. Partnerzy dysponujący lokalem powyżej 300m2, znajdującym się w dużej miejscowości i o znaczącym potencjale zakupowym, mogą utworzyć salon w formule Premium.

 

4

KROKI DO PARTNE
RSTWA

ZAINTERESOWANY?
NAPISZ DO NAS!
 • 1 KROK

  Własny Lokal
  Osoba rozpoczynająca z nami współpracę ma do wyboru różne formaty sklepu.
 • 2 KROK

  ZAPLECZE FINANSOWE
  Preferencyjne warunki
 • 3 KROK

  DOŚWIADCZENIE BIZNESOWE
  Praca w naszej sieci to recepta na Twój sukces!
 • 4 KROK

  ENERGIA DO DZIAŁANIA
  Działaj pod znanym szyldem sieci RuckZuck!

franczyza

DOŁĄCZ DO NASZEJ SIECI FRANCZYZOWEJ

Zachęcamy do współpracy osoby, które chciałyby spełnić marzenie o własnej, dobrze prosperującej firmie lub myślą o rozwoju już prowadzonej działalności. Polacy coraz większą wagę przywiązują do estetyki miejsc, w których przebywają, więc rynek artykułów wykończenia wnętrz dynamicznie się rozwija. Idąc w ślad za tym trendem oferujemy najbogatszy na rynku wybór podłóg i drzwi marki Classen oraz akcesoriów wysokiej klasy.

To recepta na sukces inwestorów, z którymi pracujemy oraz tych, którzy rozpoczną współpracę z siecią. Chcielibyśmy, aby wszyscy mogli skorzystać z niezwykle szerokiej oferty sklepów RuckZuck.

 

"Współpracuję z firmą Ruck Zuck już ponad 10 lat. Dzięki temu moja firma rozwija się dynamicznie i z roku na rok zwiększa obroty. Cenię sobie w tej współpracy szeroką ofertę towarową, profesjonalizm pracowników. Wielką korzyścią są ogólnokrajowe kampanie reklamowe oraz rozpoznawalny znak towarowy”.

Zbyszek Kamiński

Kierownik Sklepu W Brodnicy

"Bardzo zależało nam na tym, by nasza oferta była jak najpełniejsza. Chcieliśmy żeby odwiedzający nas klient pod jednym dachem znalazł wszystko, co jest potrzebne przy budowie lub remoncie. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z RuckZuck, bo dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom towar najwyższej jakości, ale jednocześnie w przystępnej cenie".

Maciej Drzewiński

Kierownik Sklepu w Białymstoku

"Do otwarcia własnego sklepu namówił mnie dobry znajomy, który ma kilka sklepów RuckZuck. W Pleszewie funkcjonują już salony z podłogami, ale nie obawiam się konkurencji, bo nikt nie ma takiego wyboru i tak dobrych cen jak ja".

Maciej Szkudlarek

Kierownik Sklepu w Pleszewie

Facebook