O NAS

O NAS

RUCKZUCK

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ I PASJA RUCKZUCK

Sieć salonów RuckZuck powstała z pasji do urządzania niepowtarzalnych wnętrz. Od 17 lat dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, co roku doradzając i towarzysząc tysiącom klientów w ich drodze do stworzenia swojego idealnego miejsca na ziemi. W czym tkwi nasz sekret?

W naszych salonach pracują eksperci posiadający wieloletnią praktykę, znający się na asortymencie i panujących wnętrzarskich trendach. Nasi pracownicy potrafią odpowiednio dopasować produkt do oczekiwań klienta. Podstawą naszej pracy i filozofii sieci RuckZuck jest indywidualne podejście do klienta oraz jego potrzeb. Co od wielu lat rzetelnie realizujemy.

Liczne grono zadowolonych klientów zawdzięczamy nie tylko naszej obsłudze, ale również wyselekcjonowanej grupie produktów najwyższej jakości. Wiemy, jak ważną rolę w codziennym życiu pełni domowa przestrzeń, którą się otaczamy. Dlatego dbamy o to, by oferować w naszych sklepach wysokiej klasy panele podłogowe, precyzyjnie wykonane drzwi wewnętrze, nowoczesne meble kuchenne oraz akcesoria wykończeniowe, zachwycające unikatowym designem. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak: Assa Abloy, Mardom, Barlinek, CAL, Classen, Domino, Eclisse, Esstilo, Enger,  Asilo by Entra, Ferrima, KMT, Leon, Multi Contract, Pol-Skone, Roothkin,Tarkett, Zakpol,VDS.

Oferujemy również zróżnicowany i dopracowany asortyment marek własnych - drzwi Sentis. Dążymy do tego, aby z naszym wsparciem, jak najwięcej osób mogło cieszyć się wygodnymi, pięknymi i wyjątkowymi wnętrzami.

logo Assa Abloy logo Mardom logo Balterio logo Barlinek Logo CAL

logo Domino Logo Eclisse logo Enger  logo asilo by entralogo ferrima logo KMT logo Leon logo Multicontract logo Pol-Skone

logo VDS klamki logo Roothkin logo Tarkett logo Zakpol

MARKI WŁASNE:

 logo Sentis drzwi 


KONCEPT I SIEĆ SPRZEDAŻY

Koncept RuckZuck powstał w centrali Grupy Classen w Niemczech – jednego z największych producentów paneli podłogowych, który od ponad pięciu dekad dba o to, abyś cieszył się wysoką jakością i niezwykłym designem produktów wykończeniowych w swoim domu. To, co wyróżnia Grupę Classen, to przede wszystkim innowacyjność, poszukiwanie nowych rozwiązań i nieustanne kreowanie trendów we wzornictwie i kolorystyce.

Wszystko z myślą o swoich klientach. To dla nich tworzonych jest ponad kilka tysięcy różnych produktów oraz kilkaset dekorów. Produkcja paneli podłogowych odbywa się w dwóch zakładach – w Kaisersesch i Baruth, z czego pierwszy z nich jest jedną z największych fabryk tego typu na świecie.

Fabryka paneli podłogowych Classen w Niemczech

Fabryka paneli podłogowych Classen w Kaisersesch w Niemczech

Fabryka Classen w Kaisersesch w Niemczech. Jedna z największych fabryk podłóg na świecie.
Źródło: classen.pl 

W tym samym roku, kiedy wypracowano ideę RuckZuck, została założona w Polsce spółka, która zajęła się rozwojem systemu partnerskiego. Naszą sieć franczyzową budujemy we współpracy z niezależnymi przedsiębiorcami, którzy prowadzą specjalistyczne salony pod szyldem marki RuckZuck. Na co dzień nie tylko zaopatrujemy ich w produkty, ale przede wszystkim wspieramy na różnych polach działalności handlowej.

Chcesz dołączyć do nas? Sprawdź, jak zostać naszym partnerem.

 

 

Судя по выражению лиц, Сенаторы были растеряны до предела. - Я отправляюсь в Шалмирану, - сказал Элвин, nowekasyna и вернусь в Эрли где-то через час - но это только начало. Перед отлетом хочу вам сказать кое-что. Это - не обычный флаер из тех, что служили людям для перемещения по Земле. Это звездолет, один самых быстрых за NoweKasyna историю человечества. Если вы захотите узнать, где я его нашел, ответ сможете получить в Диаспаре. Но вам придется отправиться туда самим. Диаспар никогда не придет Он обернулся к Хилвару и жестом указал на дверь. Хилвар, еще раз окинув взором знакомый пейзаж, после секундного колебания вошел в воздушный шлюз.

 • 17 LAT

  NA RYNKU
  Urządzanie wnętrz to nasza pasja, którą stale pielęgnujemy od 17 lat
 • SIEĆ

  DYSTRYBUCJI
  w całej Polsce
 • LAUREAT

  PRESTIŻOWYCH NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ
  Forbes, Luksusowa Marka Roku, Dobry Design, Inspiracje
 • SZKOLENIA

  PROFESJONALNE CENTRUM SZKOLENIOWE
  w Rybniku
 • CLASSEN

  WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR
  produktów Classen na rynek tradycyjny w Polsce
 • MARKI

  WŁASNE
  Posiadamy marki własne
  drzwi Sentis

TARGI I SPOTKANIA BRANŻOWE

W RuckZuck koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju. Współpracę i wymianę doświadczeń traktujemy jako podstawę efektywnego prowadzenia biznesu. Aktywnie uczestniczymy w targach i spotkaniach branżowych, m.in. 4Design Days, Forum Dobrego Designu, Laboratorium Dobrej Marki, Studio Dobrych Rozwiązań czy Warsaw Home Expo.

Bądź z nami na bieżąco. Wszystkie informacje o naszej obecności na targach i eventach branżowych znajdziesz na naszym blogu.

 

logo 4design days logo Warsaw home expo logo Laboratorium dobrej marki logo studio dobrych rozwiązań

 

 

 

OTRZYMANE PRZEZ NAS NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 

logo sukces roku logo luksusowa marka roku logo diament miesięcznika Forbes 2019 logo czarny diament 2018

 

 

logo dobry design 2016 logo dobry design 2015 logo inspiracje 2017 logo inspiracje 2016

 

 

Facebook