SALONY

RUCKZUCK

Gliwice Ruckzuck

ul. Pszczyńska 192
44-100 Gliwice

WAŻNA INFORMACJA:

W trosce o zdrowie naszych pracowników w związku z ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemią koronawirusa oraz realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. Uprzejmie informujemy, że salon RuckZuck w Gliwicach został zamknięty do odwołania. Jak tylko sytuacja się unormuje, to poinformujemy Państwa o ponownym otwarciu

 

W salonie sieci RuckZuck w Gliwicach znajdziesz wysokiej klasy asortyment wykończeniowy, dzięki któremu stworzysz idealną przestrzeń, dopasowaną do Twoich upodobań i potrzeb. Oferujemy szeroką gamę paneli podłogowych – od klasycznych dekorów imitujących drewniane deski, po nowoczesne i oryginalne wzory oraz kolory. Dostępne drzwi i akcesoria wykończeniowe zachwycą niejednego wymagającego klienta, ponieważ nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, najbardziej znanych i cenionych producentów.

Jeśli interesuje Cię konkretny produkt – skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w salonie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook