SALONY

RUCKZUCK

Jastrzębie-Zdrój Ruckzuck

ul. Zdrojowa 3
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie- Zdrój RuckZuck

Salon z panelami podłogowymi RuckZuck w Jastrzebiu-Zdrój to miejsce, w którym znajdziesz asortyment wysokiej jakości, prezentujący kompletną ofertę katalogową produktów producentów takich jak Classen, Barlinek, Tarkett czy Wiparquet. Od lat oferujemy asortyment doskonały do wykończenia zarówno przestrzeni prywatnej- domów i mieszkań, jak i pomieszczeń usługowych czy specjalistycznych, o szczególnych wymaganiach.

Drzwi i panele- Jastrzębie Zdrój- RuckZuck

Misją naszego sklepu jest pomoc w wyborze materiału wykończeniowego, który posłuży naszym klientom latami, będzie realizował projekty wymarzonego wnętrza. Oferujemy wysokiej klasy elementy stolarki drzwiowej- drzwi wewnętrzne, zarówno do mieszkań, jak i punktów usługowych, jak i drzwi zewnętrzne znanych producentów. Ponadto, bogata oferta paneli podłogowych pozwala na swobodny wybór zarówno materiału, klasy ścieralności, a także interesującej Państwa ceny.

RuckZuck- panele- Jastrzębie- Zdrój

Nasz salon znajduje się w wygodnej lokalizacji, dzięki czemu zarówno dojazd, jak i transport zamówionego materiału nie stanowi problemu. Oferujemy kompletny wybór produktów oferowanych przez naszych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego lub zapoznanie się z ofertą online. Jako eksperci, funkcjonujący na rynku od wielu lat pomożemy w wyborze odpowiedniego wykończenia, a także wykonamy profesjonalny pomiar i montaż zakupionych w naszym salonie produktów.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 09:00-17:00
Sobota 09:00-13:00

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

32 476 36 75, 662 195 113

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook