SALONY

RUCKZUCK

Rybnik Ruckzuck

ul. Młyńska 4
44-200 Rybnik

RuckZuck- sklep firmowy Classen- Rybnik

W salonie sieci RuckZuck w Rybniku znajdziesz wysokiej klasy asortyment wykończeniowy, dzięki któremu stworzysz idealną przestrzeń, dopasowaną do Twoich upodobań i potrzeb. Oferujemy szeroką gamę paneli podłogowych – od klasycznych dekorów imitujących drewniane deski, po nowoczesne i oryginalne wzory oraz kolory. Dostępne drzwi i akcesoria wykończeniowe zachwycą niejednego wymagającego klienta, ponieważ nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, najbardziej znanych i cenionych producentów. Salon sieci RuckZuck – Rybnik Nasz oddział RuckZuck Rybnik powstał w 2005 roku. Od samego początku tworzymy go z prawdziwą pasją. Kierownictwo może poszczycić się prestiżowymi wyróżnieniami. Właściciel sieci salonów RuckZuck, Pan Damian Homola, w 2013 roku został Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl zbierając 1/3 wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż potwierdza zadowolenie naszych klientów i przyjaciół, podkreśla wysoką jakość oferowanych usług nie tylko na rynku lokalnym. W naszej kadrze znajdują się wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem, profesjonalne ekipy montażowe oraz doradcy, dzięki którym naszym klientom oferujemy rzeczowe wsparcie w zakupach oraz profesjonalną realizację projektów.

Ruckzuck- drzwi wewnętrzne, panele podłogowe- Rybnik

Powierzchnia salonu RuckZuck Rybnik to 1000 m2. Sklep jest podzielony na pięć dobrze skomunikowanych działów, w których na klientów czekają najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowane produkty m.in. drzwi, panele podłogowe, okna. Na bieżąco poszerzamy ofertę o rynkowe nowości i sprawdzone markowe wyposażenie z branży wykończeniowej oraz budowlanej. Obecnie nasz asortyment obejmuje: podłogi laminowane, drewniane, bambusowe, winylowe, stolarkę drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna, bramy, wykończenia (akcesoria, listwy, chemia etc), beton architektoniczny, produkty kompozytowe (deski tarasowe, stolarkę drzwiową kompozytową). RuckZuck – Rybnik – dojazd i transport Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Rybnika, z łatwym dojazdem. Na klientów czeka duży parking. Oferujemy usługi transportowe oraz montaż u klienta. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt – skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w salonie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz. 

tel : 692 450 682

e-mail : rybnik@ruckzuck-partner.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail.

W salonie sieci RuckZuck w Rybniku znajdziesz wysokiej klasy asortyment wykończeniowy, dzięki któremu stworzysz idealną przestrzeń, dopasowaną do Twoich upodobań i potrzeb. Oferujemy szeroką gamę paneli podłogowych – od klasycznych dekorów imitujących drewniane deski, po nowoczesne i oryginalne wzory oraz kolory. Dostępne drzwi i akcesoria wykończeniowe zachwycą niejednego wymagającego klienta, ponieważ nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, najbardziej znanych i cenionych producentów.

Salon sieci RuckZuck – Rybnik

Nasz oddział RuckZuck Rybnik powstał w 2005 roku. Od samego początku tworzymy go z prawdziwą pasją. Kierownictwo może poszczycić się prestiżowymi wyróżnieniami. Właściciel sieci salonów RuckZuck, Pan Damian Homola, w 2013 roku został Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl zbierając 1/3 wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż potwierdza zadowolenie naszych klientów i przyjaciół, podkreśla wysoką jakość oferowanych usług nie tylko na rynku lokalnym. W naszej kadrze znajdują się wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem, profesjonalne ekipy montażowe oraz doradcy, dzięki którym naszym klientom oferujemy rzeczowe wsparcie w zakupach oraz profesjonalną realizację projektów.

Powierzchnia salonu RuckZuck Rybnik to 1000 m2. Sklep jest podzielony na pięć dobrze skomunikowanych działów, w których na klientów czekają najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowane produkty. Na bieżąco poszerzamy ofertę o rynkowe nowości i sprawdzone markowe wyposażenie z branży wykończeniowej oraz budowlanej. Obecnie nasz asortyment obejmuje:

  • podłogi laminowane, drewniane, bambusowe, winylowe,
  • stolarkę drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • okna, bramy, wykończenia (akcesoria, listwy, chemia etc),
  • beton architektoniczny,
  • produkty kompozytowe (deski tarasowe, stolarkę drzwiową kompozytową).

RuckZuck – Rybnik – dojazd i transport

Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Rybnika, z łatwym dojazdem. Na klientów czeka duży parking. Oferujemy usługi transportowe oraz montaż u klienta.

Jeśli interesuje Cię konkretny produkt – skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w salonie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

692 450 682, 42 29 900

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook