SALONY

RUCKZUCK

Rybnik Ruckzuck

ul. Młyńska 4
44-200 Rybnik

RuckZuck- sklep firmowy Classen- Rybnik

BA Essay Review is a leading mba essay review site that helps students find thе top essay writing services. We are a group оf MBA students who care about helping students to gеt the best MBA Essay, so visit their siteM. We have done all thе hard work to come up with a list of mbа essay review services for yоu to find. Wе have looked at mbа essay services, looked at mbа essay reviews, looked at customer feedback to find out what is best, аnd have ranked them in order оf importance.

W salonie sieci RuckZuck w Rybniku znajdziesz wysokiej klasy asortyment wykończeniowy, dzięki któremu stworzysz idealną przestrzeń, dopasowaną do Twoich upodobań i potrzeb. Oferujemy szeroką gamę paneli podłogowych – od klasycznych dekorów imitujących drewniane deski, po nowoczesne i oryginalne wzory oraz kolory. Dostępne drzwi i akcesoria wykończeniowe zachwycą niejednego wymagającego klienta, ponieważ nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, najbardziej znanych i cenionych producentów. Salon sieci RuckZuck – Rybnik Nasz oddział RuckZuck Rybnik powstał w 2005 roku. Od samego początku tworzymy go z prawdziwą pasją. Kierownictwo może poszczycić się prestiżowymi wyróżnieniami. Właściciel sieci salonów RuckZuck, Pan Damian Homola, w 2013 roku został Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl zbierając 1/3 wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż potwierdza zadowolenie naszych klientów i przyjaciół, podkreśla wysoką jakość oferowanych usług nie tylko na rynku lokalnym. W naszej kadrze znajdują się wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem, profesjonalne ekipy montażowe oraz doradcy, dzięki którym naszym klientom oferujemy rzeczowe wsparcie w zakupach oraz profesjonalną realizację projektów.

Ruckzuck- drzwi wewnętrzne, panele podłogowe- Rybnik

Powierzchnia salonu RuckZuck Rybnik to 1000 m2. Sklep jest podzielony na pięć dobrze skomunikowanych działów, w których na klientów czekają najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowane produkty m.in. drzwi, panele podłogowe, okna. Na bieżąco poszerzamy ofertę o rynkowe nowości i sprawdzone markowe wyposażenie z branży wykończeniowej oraz budowlanej. Obecnie nasz asortyment obejmuje: podłogi laminowane, drewniane, bambusowe, winylowe, stolarkę drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna, bramy, wykończenia (akcesoria, listwy, chemia etc), beton architektoniczny, produkty kompozytowe (deski tarasowe, stolarkę drzwiową kompozytową). RuckZuck – Rybnik – dojazd i transport Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Rybnika, z łatwym dojazdem. Na klientów czeka duży parking. Oferujemy usługi transportowe oraz montaż u klienta. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt – skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w salonie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz. 

tel : 692 450 682

e-mail : rybnik@ruckzuck-partner.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail.

W salonie sieci RuckZuck w Rybniku znajdziesz wysokiej klasy asortyment wykończeniowy, dzięki któremu stworzysz idealną przestrzeń, dopasowaną do Twoich upodobań i potrzeb. Oferujemy szeroką gamę paneli podłogowych – od klasycznych dekorów imitujących drewniane deski, po nowoczesne i oryginalne wzory oraz kolory. Dostępne drzwi i akcesoria wykończeniowe zachwycą niejednego wymagającego klienta, ponieważ nasz asortyment to produkty najwyższej jakości, najbardziej znanych i cenionych producentów.

Salon sieci RuckZuck – Rybnik

Nasz oddział RuckZuck Rybnik powstał w 2005 roku. Od samego początku tworzymy go z prawdziwą pasją. Kierownictwo może poszczycić się prestiżowymi wyróżnieniami. Właściciel sieci salonów RuckZuck, Pan Damian Homola, w 2013 roku został Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl zbierając 1/3 wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż potwierdza zadowolenie naszych klientów i przyjaciół, podkreśla wysoką jakość oferowanych usług nie tylko na rynku lokalnym. W naszej kadrze znajdują się wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem, profesjonalne ekipy montażowe oraz doradcy, dzięki którym naszym klientom oferujemy rzeczowe wsparcie w zakupach oraz profesjonalną realizację projektów.

Powierzchnia salonu RuckZuck Rybnik to 1000 m2. Sklep jest podzielony na pięć dobrze skomunikowanych działów, w których na klientów czekają najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowane produkty. Na bieżąco poszerzamy ofertę o rynkowe nowości i sprawdzone markowe wyposażenie z branży wykończeniowej oraz budowlanej. Obecnie nasz asortyment obejmuje:

  • podłogi laminowane, drewniane, bambusowe, winylowe,
  • stolarkę drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • okna, bramy, wykończenia (akcesoria, listwy, chemia etc),
  • beton architektoniczny,
  • produkty kompozytowe (deski tarasowe, stolarkę drzwiową kompozytową).

RuckZuck – Rybnik – dojazd i transport

Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Rybnika, z łatwym dojazdem. Na klientów czeka duży parking. Oferujemy usługi transportowe oraz montaż u klienta.

Jeśli interesuje Cię konkretny produkt – skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w salonie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

692 450 682, 42 29 900

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook