SALONY

RUCKZUCK

Tarnowskie Góry Ruckzuck

ul. Wiejska 58
42-680 Tarnowskie Góry

Salon firmowy RuckZuck- Tarnowskie Góry

Panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, okna, bramy, czy akcesoria wykończeniowe lub materiały dekoracyjne takie jak beton architektoniczny- to wszystko znajdziesz w salonie firmowym RuckZuck. Będąc od lat na rynku mamy doświadczenie w wyborze materiałów wykończeniowych idealnie dopasowanych zarówno do rodzaju pomieszczenia, jak i stylu aranżacji. Bogaty asortyment produktów pozwala nam na realizację projektów aranżacyjnych, zarówno klasycznych, jak i stylizowanych. Oferta naszych producentów pozwala na wykończenie zarówno pomieszczeń prywatnych, jak i lokali usługowych czy miejsc, które wymagają realizacji specjalnych wymogów.

 

Oferta salonowa- panele podłogowe- Tarnowskie Góry

W salonie RuckZuck w Tarnowskich Górach dbamy o to, aby oferta była stale aktualizowana i prezentowała najnowsze dostępne w ofercie panele podłogowe. Tarnowskie Góry, jako miasto, w którym znajduje się nasz salon, pozwala nam na dogodny dojazd, transport zamówień, a także montaż w szerokim zakresie.

Odwiedź nasz salon osobiście lub zapoznaj się z ofertą RuckZuck online. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie uzupełnimy informacje w przypadku pojawienia się wątpliwości związanych z naszą ofertą. >

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 09:00-18:00
Sobota 09:00-13:00

Więcej informacji na stronie internetowej: www.elpact.pl

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook