SALONY

RUCKZUCK

Wrocław Ruckzuck

ul. Tęczowa 25
53-601 Wrocław

RuckZuck to firma, która od 18 lat dzieli się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi klientami, którzy szukają wysokiej jakości materiału do wykończenia mieszkania, lokalu usługowego, a także inwestorów, którzy poszukują dostawców najlepszych rozwiązań dla swoich inwestycji. 

W naszym salonie znajdziesz pełną ofertę paneli podłogowych, drzwi i akcesoriów.

Salon RuckZuck - Wrocław

W naszym salonie lokalnym kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta. Posiadając bardzo dobrej jakości asortyment, szczególny nacisk kładziemy na realizację marzeń naszych klientów. Nie tylko pomagamy w wyborze, ale także doradzamy, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, przede wszystkim po to, by wybrane elementy wykończenia sprostały tylko wyobrażeniom naszych klientów, ale i wymaganiom użytkowym. W salonie RuckZuck we Wrocławiu znajdziesz obsługę, z która skonsultujesz swoje pomysły i rozwiejesz obawy czy niepewności. W salonie znajduje się również kącik dla dzieci, pełen klocków i kolorowanek, żebyś mógł poznać nasz asortyment dokładniej. Nasz salon znajdziesz przy ul. Tęczowej 25. Czekamy na Ciebie już od godziny 10.

 

RuckZuck Wrocław- oferta

W naszym salonie firmowym RuckZuck znajduje się pełna oferta produktów przeznaczonych do wykończenia przestrzeni mieszkania, domu czy lokalu usługowego. W ofercie znalazły się panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, a także akcesoria dodatkowe prezentowane w katalogowej ofercie producentów. Jako profesjonalny salon oferujemy panele z montażem- Wrocław to miasto na terenie, którego działamy.

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 10:00-18:00
Sobota 10:00-14:00

Informacja

SALON ZAMKNIĘTY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Facebook