BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Jesienne trendy
08. X 2019

Kolekcje podłóg

Jesienne trendy

Panele podłogowe z serii Arteo
Jesienne trendy

W każdym języku słowo Arte wiąże się ze sztuką, umiejętnościami, a w czasach renesansu arte oznaczało także kunszt rzemiosła oraz technikę. Arte w języku baskijskim oznacza także dąb, co w przypadku marki Classen- producenta serii paneli podłogowych- nie jest bez znaczenia.

Seria podłóg Arteo to przede wszystkim funkcjonalność oraz technologią, zaprojektowana zgodnie ze standardami niemieckiego producenta. Doskonały design to prezentacja tego co dla marki najważniejsze- poza wykorzystaną technologią, to również doskonałą prezentacja, podkreślenie naturalności, piękna i harmonii. To co wyróżnia serię paneli Arte to nie tylko piękna aranżacja, ale także konstrukcja desek. Życie i projektowane zgodnie z naturą, świadomość ekologiczna to standard wszystkich projektów oferowanych przez markę Classen. Mając na uwadze właśnie te czynniki seria Arte zarówno w warstwie technologicznej, jak i aranżacyjne, to produkt całkowicie ekologiczny, prezentujący zrównoważony rozwój, a także uwzględniający odczucia Klientów, którzy stale poszukują pojednania z otaczającą ich przyrodą.

Panele podłogowe Arteo

Podłogi panele Arteo to bezpośrednie nawiązanie do natury, stąd również design, który idealnie odwzorowuje fakturę drewna, dzięki synchronicznej strukturze. Idealne odwzorowanie sęków jest o wiele lepiej widoczne i wyraźne w dotyku. Panele podłogowe Arteo posiadają powłokę o wysokiej klasie ścieralności, dzięki której idealnie sprawdzi się w lokalach usługowych, ale także w domu. Wybór podłogi Arteo to wybór na lata. Odwzorowanie drewna jest rozwiązaniem nie tylko uniwersalnym- idealnie pasuje praktycznie do każdej aranżacji przestrzeni, ale także wyrafinowanym i stylowym. Szeroki wybór wzorów paneli pozwala na wybór podłogi doskonałej do każdego wnętrza. Panele podłogowe Arteo dostępne są w kilku wymiarach, które można układać naprzemiennie lub synchronicznie. Szeroki wybór rozmiarów desek swobodnie dopasujesz do wnętrza, a dzięki przemyślanemu układowi wpłyniesz na jego optyczne wrażenie. Panele posiadają fazowane krawędzi V-groove, co przy układaniu pozwala na zniwelowanie przestrzeni pomiędzy kolejnymi deskami.

Panele podłogowe Arteo- wzory

Synchroniczna struktura desek pozwala na idealne odwzorowania sęków drewna dębowego. Wysoka jakość wykonania laminatu oraz naturalne wzornictwo pozwalają na stworzenie podłogi do złudzenia przypominającej parkiet. W ofercie naszego salonu z podłogami dostępne są panele Arteo w szerokiej gamie wzorniczej oraz kolorystycznej. W zależności od Twoich preferencji, jak i oczekiwanego efektu, możesz wybrać panele podłogowe spośród 3 grup kolorystycznych- panele jasne, ciemne oraz neutralne.

Panele podłogowe Arteo- rozmiary

Szeroki wybór rozmiaru paneli podłogowej to gwarancja idealnego dopasowania do powierzchni- zniwelowanie ilości odpadu podczas montażu, ale także możliwość aranżacji przestrzeni w sposób najkorzystniejszy. Odpowiedni wybór szerokości deski wbrew pozorom ma spore znaczenie pod względem wizualnym, i daje możliwość optycznego powiększenia przestrzeni. Układanie paneli Arteo jest łatwe, a dodatkowo pozostawia wiele miejsca na kreatywność i realizację naszego indywidualnego pomysłu na wnętrze. Panele Arteo dostępne są w kilku rozmiarach- najmniejsza deska odpowiada wielkości klasycznej płytki ceramicznej (605x282 mm), a największe deski osiągają długość ponad 2m (2175x243 mm).

Panele podłogowe Arteo to nowość na rynku wykończeniowym. W panelach wykorzystano jedną technologię składania, dzięki czemu bez względu na to, czy wybierzesz panele tej samej wielkości, czy postawisz na różnorodność dobierając deski różnych rozmiarów, istnieje możliwość swobodnego montażu podłogi. Bez względu na rozmiar panele idealnie do siebie pasują, a system ich składania przypomina układanie puzzli.

Podłoga w mieszkaniu jest swoistym tłem, bazą pod aranżację całej przestrzeni. Zwracamy uwagę na jakość jej wykonania, klasę ścieralności oraz grubość laminatu. Nierzadko zastanawiamy się, czy wybrać panele podłogowe, czy jednak zainwestować w lite drewno. Wybierając panele Arteo nie musisz podejmować tego wyboru. Wysoka jakość, naturalne odwzorowanie dębowych sęków, a także gama kolorystyczna, która do złudzenia przypomina przepiękny drewniany parkiet. Odwiedź nasze salony i przekonaj się sam o wyjątkowości paneli podłogowych Arteo.

Facebook