BLOG

BLOG

INSPIRACJE
Oryginalne zestawy mebli kuchennych
15. X 2019

Inspiracje

Oryginalne zestawy mebli kuchennych

Zainspiruj się!

Dla wielu z nas kuchnia jest czymś znacznie więcej niż miejscem przygotowywania posiłków. To w niej czytamy poranną prasę, toczymy rodzinne pogawędki i pomagamy dzieciom w odrabianiu lekcji. By codzienne czynności odbywały się w przyjemnym otoczeniu, zadbajmy o odpowiednią aranżację przestrzeni. Prezentujemy cztery zestawy mebli kuchennych od RuckZuck, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter.

Meble to wieloletnia inwestycja, dlatego przed zakupem powinniśmy się zastanowić, jaki rodzaj szafek najlepiej spełni nasze oczekiwania i wpisze się w aranżację domu. Gdy dokonamy odpowiedniego wyboru, spędzanie czasu w przestrzeni kuchennej stanie się dla nas czystą przyjemnością. Jakie rozwiązania są obecnie modne?

 

Ponadczasowa biel 

Wciąż bardzo dużą popularnością cieszą się kuchnie w białym kolorze. Są uniwersalne i doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Ich zaletą jest również optyczne powiększanie i rozjaśnianie przestrzeni. Chcąc nadać pogodny, delikatny wygląd postawmy na kolekcję mebli kuchennych Irving w kolorze białej satyny. Subtelne frezowania na krawędziach frontów dodają szafkom lekkości, a lakierowana powierzchnia gwarantuje szlachetne wykończenie. Świetnie sprawdzą się w aranżacjach, w których stawiamy przede wszystkim na prostotę i klasyczną elegancję.

Ponadczasowa biel w kuchni ispiracje Ruckzuck.pl

Osoby, które chciałyby wprowadzić do kuchni trochę więcej koloru, często decydują się na zestawy meblowe w szarym kolorze. Jest to bardzo bezpieczna barwa, a przy tym świetnie łącząca się z innymi tonacjami. Linię szafek kuchennych Austin wyróżnia bladoszary odcień, masywne frezowania i uchwyty w kolorze drapanej stali. Wspólnie tworzą bardzo szykowny komplet, który z powodzeniem można uzupełnić drewnianymi komponentami (np. w postaci blatu czy stołu).

Ponadczasowa biel  inspiracje z Ruckzuck.pl

 

Poznaj uroki Akrylu

Wzrasta również zainteresowanie meblami w grafitowym kolorze, które znajdziemy w kolekcji kuchni Costa. Ich bardzo modną cechą jest wykończenie matowym akrylem, dzięki któremu kolekcja stanowi ciekawą alternatywę dla szafek w wysokim połysku.

Szarość w kuchni z inspiracjami  Ruckzuck.pl

W tym sezonie absolutnym hitem są natomiast czarne zestawy mebli kuchennych. To odważne rozwiązanie nadaje przestrzeni niezwykle stylowy wygląd, stając się głównym wyróżnikiem nie tylko kuchni, ale i całego domu. Kolekcja kuchni Black Matt, dzięki swojej ciemnej kolorystyce i matowemu wykończeniu, prezentuje się bardzo stylowo. Szczególnie polecana jest w kuchniach o dużym metrażu lub łączonych z salonem – podkreśli okazałość przestrzeni i wprowadzi efekt dostojności. Jest to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design i otwartych na śmiałe aranżacje.

Kuchenne inspiracje z Ruckzuck.pl

Kuchnie Irving, Austin Costa oraz Black Matt można nabyć w salonach sprzedaży RuckZuck. A po więcej inspiracji sięgnij do katalogu kuchni Classen

Facebook