BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V
09. IX 2012

Kolekcje podłóg

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V cieszy się stale rosnącą popularnością.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V cieszy się stale rosnącą popularnością. Jest to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Panele o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z oryginalnymi dekorami i brzegami wykończonymi V-fugą wcale nie muszą kosztować majątku.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure składa się obecnie z dwunastu dekorów. Oryginalne dekory to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Adventure 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą. 

Panele podłogowe z kolekcji Adventure 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Facebook