BLOG

BLOG

PORADY WNĘTRZARSKIE
Latte czy czekolada?
12. VIII 2013

Porady wnętrzarskie

Latte czy czekolada?

Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V firmy Classen z nowymi dekorami

Dąb Argenta latte, czekoladowy, jasny, naturalny i palony – pięć dębowych dekorów dołączyło do jednej z najpopularniejszych na rynku kolekcji paneli podłogowych. Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych wzbogacił linię Discovery 4V. Obecnie kolekcja wysokiej jakości paneli podłogowych obejmuje 10 dekorów.

Panele podłogowe Discovery 4V

Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V cieszy się stale rosnącą popularnością, dlatego też uzupełniliśmy ją o nowe dębowe dekory. Deski optycznie powiększą wnętrze, w którym je położymy, a nasza podłoga będzie sprawiała wrażenie naturalnej. Panele szczególnie polecamy osobom ceniącym sobie solidność i trwałość wykonania. Panele charakteryzuje bowiem wyższa niż standardowa grubość 10 mm. Dzięki temu są trwalsze, a zarazem wyjątkowo się prezentują. – mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w firmie Classen.

Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V składa się obecnie z dziesięciu dekorów. Do wzorów Dąb Verden miodowy, szary, śnieżny, grafitowy i brązowy, dołączyło kolejne pięć. Dąb Argenta latte, czekoladowy, jasny, naturalny i palony to naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych.

Oryginalne dekory i niestandardowe rozmiary to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Dynamic 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą. 

Panele podłogowe z kolekcji Discovery 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Facebook