BLOG

BLOG

PORADY WNĘTRZARSKIE
MUST HAVE: Meble na wysoki połysk
06. XI 2015

Porady wnętrzarskie

MUST HAVE: Meble na wysoki połysk

Nowoczesna kuchnia od RuckZuck

Kuchnia odgrywa szczególną rolę w mieszkaniu. To często miejsce spotkań całej rodziny, dlatego oprócz funkcjonalności, powinna zadowalać domowników także nieprzeciętną estetyką.

Dziś kuchnia też może błyszczeć. I to nie tylko dzięki sumiennym porządkom, ale głównie za sprawą frontów meblowych, których powierzchnię pokrywa folia PCV o lśniącym wykończeniu. Do najczęściej wybieranych dekorów należy ponadczasowa biel, jednak uznanie zdobywają też mocniejsze akcenty kolorystyczne. Intensywne, wyraziste odcienie zieleni, turkusu czy burgundu, nadadzą pomieszczeniu wyjątkowej energii i staną się ozdobą, przykuwającą uwagę wszystkich przebywających w nim osób.

Meble kuchenne w salonach RuckZuck

Oferta firmy RuckZuck obejmuje osiem zestawów mebli kuchennych wykończonych na wysoki połysk. Erice, Lukka, Rimini, Pamela Turkus, Pamela Oliwka, Mesyna, Terni oraz Millano. Każdy z nich składa się z gotowych szafek, pozwalających na dowolne ich łączenie. Półki wiszące (o głębokości 32 cm), jak również stojące (o głębokości 48 cm), są dostępne w szerokościach: 40, 50, 60 i 80 cm. Wśród nich znajdują się elementy meblowe przystosowane do zabudowy wyposażenia: okapu, piekarnika oraz zlewozmywaka. Maksymalne wykorzystanie nawet niewielkiej przestrzeni umożliwiają szafki narożne (pełne lub dostawne).

Kuchnie występują w wersji podstawowej oraz rozszerzonej, które różnią się liczbą komponentów. Oprócz szafek standardowych i tych przeznaczonych do zabudowy urządzeń, w ramach każdego zestawu, dostępne są również części uzupełniające - zaślepki (dolna, górna, boczna) oraz cokoły. Do każdego z nich można dodatkowo dobrać blat w jednym z ośmiu dekorów: Marmur carrara, Nubian jasny, Biały, Trawertyn ciemny, Granit ciemny, Mariposa, Corro mirabelle, Aluminium. Wymiary blatu to: 200 x 60 x 2,8 cm.

Istotnym atutem mebli kuchennych oferowanych w sieci salonów RuckZuck jest możliwość doboru poszczególnych elementów. Uwzględniając potrzeby domowników oraz ich styl życia, łatwiej będzie podjąć decyzję o liczbie i pojemności szafek, czy podziale na szuflady i półki, tak żeby powstała z nich funkcjonalna całość. Dodatkowy walor stanowi fakt, że meble te można montować samodzielnie.

Facebook