BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Nowe podłogi SPC w ofercie RuckZuck
24. III 2022

Kolekcje podłóg

Nowe podłogi SPC w ofercie RuckZuck

Z dbałości o przyrodę

Lekkie, wytrzymałe, ekologiczne – te trzy słowa najlepiej opisują nową kolekcję podłóg, która wzbogaciła nasz asortyment. Mowa o deskach kompozytowych wykonanych z innowacyjnego materiału Ceramin®, które wniosą do każdego wnętrza poczucie bliskości z naturą. Do wyboru mamy aż 20 zróżnicowanych dekorów.

Seria Ceramin SPC obejmuje modele ze sztywnym rdzeniem, które uważane są za jedne z najtrwalszych podłóg winylowych na rynku. Dzięki wysokiej klasie ścieralności (AC5 i AC6) znajdą zastosowanie w każdym intensywnie eksploatowanym pomieszczeniu – od salonu, przez gabinet i przedpokój aż po kuchnię, jadalnię i nawet łazienkę. Ich wieloletnie, satysfakcjonujące użytkowanie we wnętrzach narażonych na działanie wilgoci jest możliwe dzięki właściwościom wodoodpornym. Nie musimy obawiać się skutków rozlania wody – kompozyt zachowa swój pierwotny wygląd, a my możemy delektować się najwyższym poziomem komfortu.

Podłogi SCP - nowoczesne rozwiązanie

Ekologiczne panele podłogowe – poznaj serię SPC

Ważnym wyróżnikiem podłóg SPC jest ich ekologiczny charakter. Są wolne od PVC i w 100% poddają się recyklingowi, a  to sprawia, że po spełnieniu swojej funkcji zyskają nowe życie. Posiadają  certyfikat Blue Angel, który przyznawany jest produktom przyjaznym środowisku. Za sprawą niezwykle niskiego poziomu emisji tworzą w przestrzeni mieszkalnej zdrowy klimat, pozytywnie wpływając na samopoczucie domowników.

Występują w kilku rozmiarach (246x1290 mm, 203x1290mm, 387x776 mm) i grubościach (od 4 do 4,5 milimetrów). Mimo cienkiej budowy i bardzo lekkiej konstrukcji podłogi SPC  są w wysokim stopniu odporne na uszkodzenia. Co istotne, ich montaż jest szybki, prosty i intuicyjny – dzięki systemom łączenia easyloc i megaloc można je ułożyć bez stosowania kleju, a do przycięcia wystarczy skorzystać z nożyka do tapet. Dodając do tego ich przyjemną w dotyku powierzchnię, z powodzeniem zastąpią płytki ceramiczne.

Podłogi SPC dostępne są w różnorodnych dekorach drewnianych i kamiennych. Dzięki metodzie druku cyfrowego perfekcyjnie odwzorowują naturalny surowiec, nadając przestrzeni harmonijny wygląd. Tony jasne i ciemne, chłodne i ciepłe – z bogatego wyboru propozycji bez problemu dopasujemy rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom aranżacyjnym.

Podłogi SCP - nowość w ofercie Ruckzuck

Facebook