BLOG

BLOG

AKTUALNOŚCI
Nowy katalog kuchni już dostępny
09. VIII 2019

Aktualności

Nowy katalog kuchni już dostępny

Sprawdźcie aktualne trendy!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem kuchni, który pojawił się na naszej stronie internetowej i prezentuje pełną ofertę na rok 2019. Poszerzyliśmy asortyment o kilka kolekcji, dlatego kuchnie RuckZuck odpowiadają na różne potrzeby aranżacyjne. Ciekawe rozwiązania dla swojego domu znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego designu, jak i osoby stawiające na klasyczną elegancję.

Wśród nowości, które prezentuje katalog Classen znalazły się trzy zestawy mebli lakierowanych: Irving Biały, Austin Szary oraz Waniliowa Lili. Każdy z nich wyróżnia subtelna kolorystyka, która nada przestrzeni delikatny, estetyczny wygląd. Do kuchni wykończonych akrylem dołączyły z kolei Costa (o matowej, grafitowej powierzchni) oraz Black Matt (pokryta czarną, matową powłoką) – to odważne i modne propozycje, obok których nie można przejść obojętnie.

W wybranych salonach sprzedaży RuckZuck dostępne są również wzorniki frontów, które pozwolą na wygodne porównanie różnych kolekcji i wybór idealnych mebli do swojej kuchni. Zachęcamy do odwiedzin!

Kuchnie RuckZuck - marka Classen

Doskonały projekt i perfekcyjne wykonanie - te cechy łączą kuchnie RuckZuck. Jeśli planują Państwo metamorfozę swojej kuchni w dobrej cenie, zachęcamy do sprawdzenia nowości, które zawiera katalog Classen, który bogaty jest w różnorodne propozycje. Grupy kolekcji, które dla Państwa przygotowaliśmy to:

  • Awangardowe Future
  • Klasyczne New Line
  • Designerskie Synchronic
  • Nowoczesne Concept

Kuchnie RuckZuck to przede wszystkim różnorodność, którą chcemy podkreślić wyjątkowość każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo kompaktowych rozwiązań do małego mieszkania, czy mebli do przestronnej kuchni, w RuckZuck doradzimy Państwu, co wybrać. Dostępny na stronie katalog Classen nie tylko inspiruje, ale również dostarcza istotnych informacji technicznych.

Facebook