BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Panele wodoodporne
22. VI 2021

Kolekcje podłóg

Panele wodoodporne

Trwała propozycja dla każdego wnętrza

Panele podłogowe to jedne z najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych do wnętrz. Szersze zastosowanie zyskały dzięki pojawieniu się na rynku modeli wodoodpornych. Wśród nich dostępne są rozwiązania, które łączą wysoką wytrzymałość z ekologicznym i naturalnym charakterem.

Wprowadzone przez nas do oferty pierwsze modele podłóg wodoodpornych spotkały się z dużym zainteresowaniem nabywców. To z kolei stało się przyczynkiem do kolejnych zmian – obecnie wszystkie panele laminowane dostępne w naszym asortymencie posiadają właściwości wodoodporne. Klienci cenią to rozwiązanie przede wszystkim za bardzo wysoką wytrzymałość i szersze możliwości aranżacyjne.

Podłogi wodoodporne– wyższy komfort użytkowania

Wodoodporne panele laminowane mogą stać się alternatywą dla płytek ceramicznych, zastępując je na posadzce przedpokoju, kuchni czy łazienki. Tym samym nie tylko stanowią trwałe wykończenie podłogi, ale i umożliwiają zastosowanie tego samego materiału we wszystkich wnętrzach, a to służy poczuciu spójności. Kluczowa jest jednak wygoda użytkowania i brak potrzeby natychmiastowego usuwania mokrych plam z powierzchni paneli.

W ofercie firmy RuckZuck znajdziemy wiele kolekcji paneli odpornych na wodę: Trend 4V, Expedition 4V, Vision 4V, Impression 4V, Discovery 4V, Legend 4V, Extreme 4V, Freedom 4V, Villa 4V, Elite 4V oraz Arteo. Wszystkie posiadają zmodyfikowany system montażu Megaloc Aqua Protect oraz specjalną powłokę hydrofobową – dzięki temu woda nie wnika do środka, a panele są odporne na pęcznienie aż przez 24 godziny. Istotne znaczenie na ich wytrzymałość ma również bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 oraz zastosowana technologia LLT anti scratch. Przeznaczeniem paneli są zatem mocno eksploatowane pomieszczenia.

Panele wodoodporne - naturalny wygląd i ekologia

Dużą popularnością cieszą się panele podłogowe wodoszczelne w dębowych dekorach, dlatego właśnie takich modeli dostępnych jest w asortymencie RuckZuck najwięcej. Dodatkowo posiadają frezowane krawędzie, podkreślające ich naturalny wygląd. Wybrane panele występują w kolorystyce multicolor, dzięki której na powierzchni paneli dostrzegalne są subtelne przejścia tonalne, a to wyróżnia podłogę we wnętrzu.

Na uwagę zasługuje również ekologiczny charakter paneli odpornych na wodę. Wszystkie modele posiadają certyfikat Blue Angel, który wskazuje na przyjazne oddziaływanie paneli na środowisko oraz tworzenie we wnętrzu zdrowego klimatu.

Wybór odpowiedniego rozwiązania ułatwia wdrożony na naszej stronie wizualizator podłóg Floori. To narzędzie umożliwia sprawdzenie, jak wybrane panele zaprezentują się we wnętrzu. Wystarczy wgrać własne zdjęcie, zaznaczyć interesujący nas model, a konfigurator sam podmieni podłogę na nową. To szybki i wygodny sposób na dobór najbardziej pasujących do aranżacji paneli.

Facebook