BLOG

BLOG

PORADY WNĘTRZARSKIE
Podłogi dla odważnych
20. XII 2012

Porady wnętrzarskie

Podłogi dla odważnych

Szarości - nowe trendy w wyposażeniu wnętrz

Grafit to symbol elegancji, nowoczesności i… odwagi. Podłoga w odcieniach szarości każdego dnia bowiem prezentuje się inaczej, zawsze i niezmiennie jednak dystyngowanie. Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, przedstawia panele podłogowe w niestandardowych barwach jako alternatywę dla podłóg w naturalnych odcieniach.

Przez wiele lat szarość w branży wyposażenia wnętrz była niedoceniana. Kojarzona z nudą, rzadko kiedy wykorzystywana była w domach czy mieszkaniach. Dziś coraz częściej decydujemy się na podłogi w odcieniach szarości, ponieważ dzięki nim z łatwością nadajemy wnętrzom elegancki i dostojny wygląd. Panele podłogowe w szarych dekorach szczególnie polecamy do nowoczesnych mieszkań, z przestronnymi salonami i prostymi, minimalistycznymi meblami.

Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, posiada w swojej ofercie liczne kolekcje w najmodniejszej grafitowej barwie, w różnych odcieniach: od jasnych szarości, przez srebrzyste odcienie, aż po ciemny grafit.

Zwolennikom szarości na podłodze, ale też tym, którzy kochają nowoczesne rozwiązania, szczególnie polecamy kolekcję paneli podłogowych Classen Extravagant, w których występują trzy rodzaje dystyngowanych szarości – Dąb Cassano Nero, Dąb Denver szary i Dąd Denver stalowy. Każda z nich, w zależności od kąta padania światła, mieni się srebrzystym połyskiem, co sprawia, że podłoga za każdym razem prezentuje się wyjątkowo efektownie.

Szary kolor, ze względu na swoją neutralność, doskonale współgra z wieloma barwami. Grafit można bowiem łatwo przełamać lub zaakcentować innymi kolorami, co stanowi dobre rozwiązanie dla osób lubiących zmiany. To kolor magiczny w aranżacjach. W zależności od pożądanego efektu, możemy wybierać spośród odcieni surowych, srebrzystych, ciepłych, jasnych, czy ciemnych. Panele- dąb Nero i Denver w róznych odcieniach szarości to rozwiązanie dla odważnych, jednak zaspokoją one nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Facebook