BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Dynamiczna metamorfoza w salonach RuckZuck
22. IV 2012

Kolekcje podłóg

Dynamiczna metamorfoza w salonach RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant przeszła wiosenną metamorfozę. Co się zmieniło? Jakie nowe dekory weszły w jej skład?

Kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant przeszła wiosenną metamorfozę. Co się zmieniło? Jakie nowe dekory weszły w jej skład? Czym charakteryzuje się zastosowana struktura heliochrome

Obecna od blisko roku w salonach RuckZuck kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant została poszerzona o siedem nowych dekorów. Do dębów Cassano Chiaro, Nero i Grigio dołączyły panele dąb Denver szary i miodowy. Zwolennicy niebanalnych rozwiązań mają już więc do wyboru 12 dekorów o dynamicznej strukturze.

Kolekcję Dynamic wyróżniają matowa powierzchnia i błyszczące pory. Struktura heliochrome jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna. Zróżnicowany stopień połysku sprawia, iż w zależności od kąta padania światła, wygląd podłogi ulega zmianie, można odnieść wrażenie, że przy każdym spojrzeniu prezentuje się inaczej.

Coraz większa liczba odwiedzających salony RuckZuck szuka nowych, nie zawsze standardowych rozwiązań. I choć klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, znacznie częściej próbujemy eksperymentować z aranżacją wnętrz. Ma być oryginalnie i barwnie, co tłumaczy tak dużą popularność paneli Dynamic. Kolekcja Dynamic, zwłaszcza po metamorfozie sprawi, że panele będą się mieniły jeszcze bardziej…dynamicznie, a wiosenne słońce tylko uwydatni ten efekt.

Panele podłogowe z kolekcji Dynamic posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, co sprawia, iż po ułożeniu wyglądają jak naturalne deski drewniane. Dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc są łatwe i szybkie w montażu, a ich brzegi pokrywa warstwa ISOWAXX, zabezpieczająca przed wnikaniem wilgoci. Kolekcję, ze względu na klasę ścieralności AC4, można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu. Deski posiadają grubość 8mm i format 1286x160 mm.

Facebook