BLOG

BLOG

KOLEKCJE DRZWI
Włoskie inspiracje w salonach RuckZuck Tosca i Lukka
11. II 2012

Kolekcje drzwi

Włoskie inspiracje w salonach RuckZuck Tosca i Lukka

Ramowe skrzydła drzwiowe wewnętrzne Tosca i Lukka dźwięcznie otworzą wnętrza naszych domów i mieszkań.

Dwie nowe kolekcje, 13 modeli, naturalne dekory – ramowe skrzydła drzwiowe wewnętrzne Tosca i Lukka dźwięcznie otworzą wnętrza naszych domów i mieszkań. 

Kto z nas nie lubi zaszyć się w domu i zrelaksować? Zamknąć drzwi i odpocząć? Nowe kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, dostępne już w naszych salonach, mogą temu sprzyjać. Ich nazwy nasuwają miłe skojarzenia z włoskim słońcem, toskańskimi specjałami kuchni i muzyką Giacoma Pucciniego, twórcy słynnej opery „Tosca”.

Wewnętrzne skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka firmy Classen zyskały swoich zwolenników już podczas targów Budma 2012 w Poznaniu. Obie linie składają się z oryginalnych modeli, a ich nazwy zapożyczone zostały z Włoch: Lukka, to rodzinne miasto kompozytora Giacoma Pucciniego, twórcy opery Tosca, w regionie Toscanii. Drzwi dostępne są w wielu dekorach.

Na każdych drzwiach płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to skrzydło ozdobione płycinami, które – ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają – sprawdzą się jako drzwi akustyczne, zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach. 

Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z elementów ramowych z płyty MDF, okleinowanej laminatem „Classen Primo” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Facebook