BLOG

BLOG

PORADY WNĘTRZARSKIE
Jak optycznie powiększyć małe wnętrze?
29. VI 2015

Porady wnętrzarskie

Jak optycznie powiększyć małe wnętrze?

Jakie rodzaje podłóg najlepiej sprawdzą się w małym domu?

Aranżacja małego mieszkania bywa dużym wyzwaniem. Pamiętając jednak o kilku prostych zasadach, możemy osiągnąć zdumiewające efekty. Istotną rolę odgrywają w tym przypadku podłogi- panele lub drewniane deski.

Odpowiedni kolor i struktura paneli wydobędą potencjał każdego wnętrza, nawet tego niewielkiego. Podejmując decyzję o wyborze właściwego dekoru, warto postawić na deski w jasnych odcieniach. Subtelne beże, kremy, delikatne szarości oraz ponadczasowa biel sprawią, że przestrzeń stanie się jaśniejsza, a przez to optycznie powiększona. Barwy te pozwolą podkreślić piękno domowych zakątków, dodając im przy tym lekkości i uroku.

Co więcej, pozytywnie wpłyną na samopoczucie mieszkańców, dzięki swoim właściwościom wyciszającym, kojącym i relaksującym. Odpowiadając ponadto najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz, dobrze zaprezentują się zarówno w klasycznych, jak również w nowoczesnych aranżacjach. Kolejny, ważny element, o którym należy pamiętać w staraniach o to, aby pomieszczenia wydawały się bardziej przestronne, stanowi błyszcząca powierzchnia podłóg.

'Wybierając panele o strukturze z połyskiem, zbudujemy w swoim mieszkaniu niepowtarzalny klimat. Deski odbijające światło, stworzą delikatne, migoczące refleksy, które wyraźnie rozjaśnią wnętrze. Dzięki nim stanie się ono nie tylko większe, ale także przytulne oraz pełne ciepła.

 

Facebook