BLOG

BLOG

INSPIRACJE
Jak zaprezentują się panele we wnętrzu?
11. VIII 2020

Inspiracje

Jak zaprezentują się panele we wnętrzu?

Pokaże to wizualizator podłóg

Panele podłogowe to wieloletnia inwestycja, od której w znacznej mierze zależy finalny wygląd pomieszczenia. Skąd mieć pewność, że wybrany model będzie dobrze pasował do wystroju? W rozwianiu wątpliwości pomoże nowoczesny wizualizator podłóg od RuckZuck, dzięki któremu przed zakupem sprawdzimy, jak nowa podłoga zaprezentuje w naszym własnym wnętrzu.

Don’t worry about your homework. This assignment servicetheassignmentwritingserviceuk.comwill make your life easier in one click. Just try it
 

Estetykę paneli podłogowych dopasowujemy najczęściej do stylu aranżacyjnego wnętrza. Nie zawsze jednak to, co wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem, faktycznie nim jest. Trudno bowiem wyobrazić sobie, jak deski zaprezentują się na całej powierzchni podłogi, dlatego po montażu może się okazać, że efekt wizualny odbiega od naszych oczekiwań. Aby tego uniknąć i umożliwić klientom dokonanie świadomego wyboru, wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej nowoczesny aranżator podłóg Floori. Jest on bezpłatny i ogólnodostępny, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą już teraz zobaczyć podgląd nowej podłogi w swoim domu.

Co wyróżnia konfigurator podłóg Floori?

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik przetwarzania obrazu, rzeczywistości rozszerzonej oraz sztucznej inteligencji, Floori umożliwia zamianę oryginalnej podłogi znajdującej się na zdjęciu na nową. To duża przewaga nad tradycyjnymi wizualizacjami – do programu możemy wgrać fotografię naszego własnego wnętrza. Konfigurator automatycznie wykryje na niej podłogę i ominie pozostałe elementy (takie jak ściany, stoły, krzesła czy zwierzęta). Dodatkowo rozpozna perspektywę, dzięki czemu panele zostaną nałożone pod odpowiednim kątem, tworząc bardzo realistyczny obraz. W ten sposób wizualizator daje możliwość sprawdzenia koloru samej podłogi oraz jej dopasowania do pozostałych komponentów pomieszczenia.

Wizualizator podłóg – jak to działa?

Opcja zobaczenia wizualizacji znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce poświęconej ofercie podłóg. W pierwszym kroku należy dodać zrobione wcześniej zdjęcie pomieszczenia, przedstawiające w widoczny sposób podłogę oraz ściany. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy taką fotografią, możemy skorzystać z bazy zdjęć dostępnej w systemie. Następnie zostajemy przeniesieni do wizualizatora, w którym wybieramy interesujący nas model paneli. Podgląd podłogi załaduje się automatycznie po kliknięciu.

Wizualizator podłóg od RuckzuckWizualizacja odbywa się błyskawicznie i nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych czynności. Pomieszczenie może być w pełni umeblowane, zawierać różne przedmioty oraz obiekty – nie ma konieczności odsuwania mebli, opuszczania wnętrza przez domowników ani zaznaczania obszaru podłogi.

Floori- konfigurator paneli od Ruckzuck

Nałożone na zdjęcie panele można dowolnie zmieniać oraz obracać, dobierając najkorzystniejszy dla nas wariant. Po wszystkim możemy pobrać zdjęcie wizualizacji. Konfigurator podłóg dostępny jest zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i urządzeniach mobilnych (bez potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji).

Aranżator podłóg Floori to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które planują wymianę paneli, ale nie mają pewności, na jaki model powinni się zdecydować. Program oferuje wiele możliwości, będąc jednocześnie prostym w obsłudze, dzięki czemu każdy w krótkim czasie znajdzie przy jego pomocy idealną dla siebie propozycję – dodaje Katarzyna Śliwińska.

 

Facebook