BLOG

BLOG

PORADY WNĘTRZARSKIE
Magnetyczne spojrzenie do wnętrza
01. VII 2014

Porady wnętrzarskie

Magnetyczne spojrzenie do wnętrza

Nowa kolekcja ramowych skrzydeł drzwiowych Magnetic od Classen

Wyjątkowa odporność na ścieranie, najmodniejsze trójwymiarowe dekory i satynowe przeszklenia. Magnetic, nowa kolekcja wewnętrznych skrzydeł ramowych marki Classen jest już na rynku. 

Bez względu na zmieniające się trendy na rynku wyposażenia wnętrz, zawsze będziemy zwracać uwagę na wykonanie, design i kolor – mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w Classen – Nowa kolekcja ramowych skrzydeł drzwiowych Magnetic to modele wyjątkowo odporne na ścieranie. Wysoka jakość wykonania idzie tu w parze z ciekawym designem. Drzwi Magnetic polecamy do nowoczesnych wnętrz, choć i tym zaaranżowanym w sposób klasyczny również dodadzą szyku – dodaje.

Kolekcja Magnetic składa się z ośmiu oryginalnych modeli, które dostępne są w trzech imitujących okleiny naturalne dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany oraz  w czterech dekorach trójwymiarowych: dąb bagienny, dąb olejowany, dąb palony i jesion biały. Dekory 3D Classen coraz lepiej imitują fornir. W ten sposób uzyskujemy efekt porów synchronicznych, które stanowią strukturę optyczną, czyli widoczną dla ludzkiego oka. Pory zsynchronizowane z rysunkiem słojów optycznie je uwypuklają, przez co powstaje efekt trójwymiarowości.

W zależności od modelu drzwi uatrakcyjnione zostały przeszkleniami, od pojedynczych do przewijających się na całej płaszczyźnie skrzydła. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Ósmy model to pełne skrzydło ozdobione płycinami w tym samym kolorze, które – ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają – sprawdzą się zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach.

Skrzydła drzwiowe Magnetic wykonane są z elementów ramowych z płyty MDF, okleinowanej laminatem „Classen Primo”, „Classen Iridium” lub „Classen 3D Look”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Facebook