BLOG

BLOG

KOLEKCJE PODŁÓG
Panele wodoodporne
28. II 2020

Kolekcje podłóg

Panele wodoodporne

Nowość w ofercie RuckZuck

W RuckZuck staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego stale aktualizujemy ofertę i dopasowujemy ją do potrzeb rynku.
Z myślą o osobach poszukujących najlepszych podłóg do wymagających wnętrz, poszerzyliśmy nasz asortyment o wodoodporne panele laminowane.

Expedition 4V, Vision 4V oraz Trend 4V – to nazwy trzech nowych kolekcji paneli wodoodpornych marki Classen, które są już dostępne w salonach sprzedaży RuckZuck. Dzięki specjalnie impregnowanej fudze i powłoce hydrofobowej nie ulegają one uszkodzeniu nawet przy 24-godzinnym kontakcie z wodą. Nie musisz się już przejmować rozlanym napojem, nieszczelną doniczką czy wodą kapiącą z mokrych kurtek i parasoli – w każdym przypadku panele zachowają swój naturalny wygląd.

Panele wodoodporne w Ruckzuck.pl

Główny sekret wyjątkowych właściwości paneli wodoodpornych tkwi w zmodyfikowanym systemie montażu Megaloc Aqua Protect. Dzięki nowemu kształtowi profilu i specjalnej powłoce, zamek zapewnia szczelne zamknięcie fugi, chroniąc krawędzie przed pęcznieniem. Podobnie jak w przypadku standardowej wersji systemu, łączenie desek jest proste i szybkie.

Atutów nowych kolekcji paneli jest jednak więcej. Wszystkie wyróżnia bardzo wysoka klasa ścieralności AC5, a technologia LLT anti scratch zapewnia jeszcze lepszą trwałość i wytrzymałość na zarysowania powierzchni. Uzyskany certyfikat Blue Angel potwierdza natomiast, że panele są bezpieczne dla zdrowia.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się podłogi wodoodporne? Ich przeznaczeniem są w szczególności wnętrza o podwyższonej wilgotności, takie jak kuchnia czy przedpokój. Ze względu na świetne parametry techniczne, doskonale sprawdzą się też w intensywnie użytkowanych przestrzeniach – biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Zachęcamy do pobrania katalogu podłóg wodoodpornych.

Więcej informacji na temat produktów można uzyskać w naszych salonach sprzedaży.

Zapraszamy!

Facebook