BLOG

BLOG

AKTUALNOŚCI
RuckZuck świętuje 15-lecie istnienia
23. V 2019

Aktualności

RuckZuck świętuje 15-lecie istnienia

W 2004 roku, dokładnie 15 lat temu, firma RuckZuck wkroczyła na polski rynek, wnosząc nową jakość do branży wyposażania wnętrz.

Od tamtego momentu uruchomiliśmy kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całym kraju, a nasze produkty stały się jednymi z najchętniej wybieranych przez konsumentów. Ten wyjątkowy jubileusz świętowaliśmy 16 maja w Centrum Kompetencji Classen w Krakowie.

Podczas okolicznościowego spotkania podsumowaliśmy naszą dotychczasową działalność i wyznaczyliśmy dalszy kierunek rozwoju na najbliższe lata. Wszyscy jesteśmy zgodni: tworzymy zgrany i zaangażowany zespół, dzięki któremu marka RuckZuck cieszy się obecnie dużą rozpoznawalnością i renomą. W ciągu 15 lat zaufało nam tysiące klientów, doceniając wysoką jakość obsługi, bogaty asortyment produktów, a także stałe aktualizowanie oferty i dopasowywanie jej do współczesnych oczekiwań.

Spotkanie połączone było z konferencją, podczas której wystąpili m.in. Anna Górecka, prezes zarządu RuckZuck oraz Maciej Górecki, prezes zarządu Classen. Istotnym punktem programu była prezentacja nowej kolekcji podłóg Arteo, której funkcjonalności przybliżył Adam Kużelewski, wiceprezes zarządu Classen Floor.

Na zakończenie wydarzenia, w jednym z krakowskich hoteli, zorganizowano bankiet, w którym wzięli udział przedstawiciele centrali RuckZuck oraz właściciele salonów franczyzowych.

Po udanym świętowaniu jesteśmy gotowi na kolejne lata owocnych działań, które pozwolą umocnić naszą pozycję na rynku oraz poszerzyć grono zadowolonych klientów.

Facebook