BLOG

BLOG

AKTUALNOŚCI
Wigilia Gorlicka
14. XII 2020

Aktualności

Wigilia Gorlicka

Po raz kolejny ze wsparciem firmy RuckZuck

Wigilia w Gorlicach to doroczne wydarzenie o charakterze dobroczynnym. Choć w tym roku, w związku z pandemią, przybierze inną formę, cel pozostaje ten sam: pomoc potrzebującym. Podobnie jak w ubiegłym roku, do akcji włączyła się również firma RuckZuck.

Fundacja Róża już po raz dziewiąty zorganizuje Wigilię Gorlicką, podczas której wesprze osoby w szczególnej potrzebie. Nie będzie jednak tradycyjnego spotkania na rynku i spożywania potraw przy wspólnym stole. Zamiast tego do chorych, biednych i samotnych trafią paczki żywnościowe. Podarunki otrzymają także dzieci przebywające w domu dziecka oraz na oddziale dziecięcym Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach – będą to przede wszystkim słodycze i zabawki. Wolontariusze doręczą paczki w dniach 20-23 grudnia.

Inicjatywa jest możliwa do przeprowadzenia dzięki sponsorom: osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Znalezienie się w tym gronie oraz dołożenie cegiełki do wspólnego dzieła to dla nas ogromna radość. Mamy nadzieję, że obdarowane osoby poczują wsparcie i ludzką życzliwość, a to pozwoli im spędzić ten wyjątkowy czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, w szczęśliwej, spokojnej atmosferze.

 

Facebook